Virtuálna prehliadka

Čo to je?

Virtuálna prehliadka je stále žiadanejším doplnkom mnohých webov. Prostredníctvom nej akoby svojho zákazníka prevádzate po vašej firme, ubytovacom zariadení, reštaurácii alebo obchode. Skladá sa z niekoľkých panoramatických fotografií, prepojených šípkami, mapami a náhľadmi tak, aby vytvorili priestorový dojem, v ktorom sa dá virtuálne prechádzať.

Prečo to potrebujem?

Hovorí sa, že jedna fotografia znamená viac ako tisíc slov. Takisto platí, že jedna virtuálna prehliadka je príťažlivejšia ako stovky fotografií. Ak prevádzkujete zariadenie, na ktoré ste pyšný a ktoré chcete ponúknuť čo najširšiemu okruhu svojich zákazníkov, neexistuje lepšie riešenie ako virtuálna prehliadka. S jej pomocou prevediete budúceho návštevníka vášho hotelu či reštaurácie jeho priestormi tak, že sa bude cítiť, akoby tam skutočne bol. Samozrejmosťou je vloženie vášho loga, videoprezentácie či hudby.

Virtuálna prehliadka je skvelým doplnkom webu. Návštevníci webu takúto možnosť veľmi obľubujú, preto sa táto funkcia stáva čoraz populárnejšou aj vďaka nízkym nákladom na jej implementáciu.

Prečo zvoliť nás?

Tvorba virtuálnej prehliadky je pomerne komplikovaná záležitosť, pretože je potrebné najskôr mať k dispozícii kvalitné panoramatické fotky daného zariadenia. Je vhodné, ak nám zveríte kompletnú spracovanie virtuálnej prehliadky – môžeme pre vás totiž odfotiť profesionálne fotografie, ktoré potom spojíme pomocou špeciálneho softvéru tak, aby takáto prehliadka vyzerala čo najrealistickejšie.

Virtuálne prehliadky spracovávame vo formáte, ktorý je kompatibilný pre 99% počítačov, preto sa nemusíte báť, že si vašu prehliadku nebudú môcť niektorí návštevníci vášho webu prezrieť. Jej ovládanie je veľmi jednoduché a vzhľad celej prehliadky dokážeme perfektne prispôsobiť vašim požiadavkám.