Registrácia domén

Čo to je?

Doména je meno vašej stránky, pod ktorou je prístupná na internete. Skladá sa z názvu vašej firmy, projektu či komunity a koncovky. Koncovku domény si môžete vybrať podľa štátu, v akom pôsobíte (napr. .sk pre Slovensko, .hu pre Maďarsko), ale k dispozícii sú aj medzinárodné koncovky .com, .org, .net, .info alebo európska koncovka .eu.

Prečo to potrebujem?

Doména je hlavná súčasť firemnej identity. Je to niečo, čo si vaši zákazníci budú pamätať a spájať s vašimi produktmi a službami. Vhodne zvolená doména je vašou internetovou vizitkou a pri primárne internetových projektov sa stáva aj vašou značkou.

Prečo zvoliť nás?

Zaregistrovanie domény je právny úkon, od ktorého vás radi odbremeníme. Keďže spolu so zabezpečením webhostingu je to prvý krok k vašej novej webovej stránke, e-­‐shopu alebo portálu, radi sa postaráme aj o túto službu, aby sme pre vás zabezpečili maximálny komfort. Pripravíme všetky zmluvy, ktoré odošleme na národného registrátora pre Slovenskú republiku, ktorým je SK-­‐ NIC.

Názov domény by mal vystihnúť podstatu webu, mal by byť ľahko zapamätateľný a tiež dobre čitateľný pre vyhľadávače. Ak si nie ste istý, aký názov domény by ste mali zvoliť, poradíme vám.