Portály

Čo to je?

Portál je komplexnejšia webová stránka, ktorá okrem svojho základného obsahu odkazuje na ďalšie stránky, prípadne v sebe integruje rôzne funkcionality. Má komunitný charakter a prostredníctvom rôznych aplikácií a vnútorných systémov vytvára priestor na interaktívne stretávanie sa ľudí, ktorých spája spoločný záujem alebo činnosť (napr. informačný portál mesta, podniku, záujmovej aktivity).

Prečo to potrebujem?

Chcete vytvoriť miesto, kde sa budú ľudia stretávať, vymieňať si zážitky, skúsenosti, rady a budovať spoločné projekty? Ak máte záujem na tom, aby webová stránka slúžila v prvom rade ľuďom, ktorí sa budú podieľať na jej obsahu a vy chcete ich činnosť len koordinovať, je to pre vás správne riešenie.

Prečo zvoliť nás?

Vytvorili sme niekoľko portálov, ktoré teraz spájajú mnohých ľudí. Stačí, ak nám poviete o svojej predstave a my vám vypracujeme komplexné riešenie internetového portálu so všetkým, čo by mal obsahovať.

Každý portál, na ktorom sa ľudia nestretávajú, je prázdny a neplní svoj cieľ. Pomôžeme vám preto na začiatok s rozbehnutím tejto aktivity a ponúkneme vám vhodné marketingové nástroje pre úspešný štart vášho portálu.