Copywriting

Čo to je?

Copywriting je profesionálne písanie kreatívnych textov marketingového charakteru. Každý text, ktorý vaša firma na internete uverejní, by mal byť pripravený tak, aby čo najúčinnejšie oslovil vášho zákazníka a priviedol ho k nákupu vašich produktov alebo objednaniu si vašich služieb. Jednoducho ho presvedčí o tom, že si má vybrať práve vás.

Prečo to potrebujem?

Hoci na internete ľudia trávia stále viac času, zaujímavý obsah neustále pribúda. Preto sa každý usiluje odlíšiť od šedého priemeru tak, aby si práve jeho niekto všimol. Dlhé a nudné texty dokáže napísať každý, no tie nič nehovoria a nikto ich nečíta. Pravým majstrovstvom je vytvoriť krátky text, ktorý povie všetko potrebné.

Prečo zvoliť nás?

Môže sa zdať, že vytvoriť dobrý text zvládne hocikto. Opak je pravdou a, žiaľ, jazyková schopnosť u väčšiny ľudí klesá. Dobrý text nevytvorí dokonca ani grafik, ani programátor, hoci sú profesionálmi v oblasti tvorby webu.

Kvalitný a pútavý text musí byť perfektne zoštylizovaný a, samozrejme, nemôže obsahovať žiadne pravopisné chyby. U nás je toto všetko samozrejmosťou, pretože spolupracujeme s najväčšími odborníkmi na copywriting. Čerešničkou na torte je, že dbáme aj na SEO, a teda napísaný text je vždy „zaujímavý“ aj pre vyhľadávače, ktoré na váš web privádzajú stále nových zákazníkov.