Aktualizácia webu

Čo to je?

Aktualizácia vášho webu znamená priebežné dopĺňanie jeho obsahu tak, aby bola pre jeho návštevníkov stále zaujímavá a pôsobila dôveryhodne. Ak uvádzate v júli januárové novinky ako najnovšie informácie, pravdepodobne to nikoho nepresvedčí o serióznosti vašej firmy. Možno vám takýto návštevník dá ešte jednu šancu, no ak na webe opäť nenájde nič nové, sklamaný odíde a viac sa nevráti.

Neodmysliteľnou súčasťou aktualizácie webu sú tieto body:

  • pravidelné dopĺňanie nových textov o aktivitách vašej firmy
  • upozorňovanie na nové služby alebo produkty
  • rozširovanie webu o nový obsah, štruktúru a funkčnosť
  • priebežné kompletné alebo čiastočné redizajnovanie webu podľa aktuálnych aktivít, kampaní a pod.
  • web audit
  • optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Prečo to potrebujem?

Stále aktualizovaná webstránka je pre nového i vracajúceho sa návštevníka stále príťažlivá. Spolu s moderným webdizajnom vytvára dokonalú súhru vašej internetovej prezentácie a môžete sa na ňu spoľahnúť, že vás dôsledne reprezentuje.

Prečo zvoliť nás?

Možno vo svojej firme nemáte nikoho, kto by sa mohol popri svojich povinnostiach venovať aj tejto zodpovedej činnosti. Potrebujete na to totiž kvalifikovaného človeka, ktorý má prehľad nielen o dianí vašej firmy, ale aj o odborných aspektoch tejto práce. Našťastie môžete všetky podobné starosti hodiť za hlavu a zveriť aktualizáciu webu nám. Váš web bude v rukách profesionálov, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti so správou a vytváraním webových stránok a ich práca je rýchla a efektívna.